| L3GENDAR3L a întrebat:

Salut am un mp3 ma rog pe ambalaj scria multi media player dar reda si video nu doar sunete si are si 3 jocuri ma rog sa revenim e un mp3 sau multi media player nu stiu de la WatsoN Model.MP3184-12 de 4 gb 3.7V Li-Lon si nu stiu in ce format reda video ca am incercat in multe si unele nu apareau si altele scria fisier corupt sau incopatibil cred cine ma poate ajuta plss?/ FUNDA SI VOTURI DE LA MAI MULTI PROMIT

1 răspuns:
| DarkMirror a răspuns:

Mai întâi învaţă să scrii, abia apoi puneţi numele de Legendarul. Hey, dacă stau bine să mă gândesc, nici pe ăla nu l-ai scris bine. Cum vrei să înţeleagă omu' ce problema ai? Întreabă pe oricine să vezi dacă înţelege vreo cineva ceva din ce ai scris acolo. S-a inventat o chestie care se cheama "punct". Ai auzit de ea? Nu cred da'... în fine.