| Nane a întrebat:

Salut, am un Nokia E66... Luni mergea telefonul perfect... Marti dimineata, cand am vrut sa dau un mesaj, n-a mai mers nici o tasta. Daca il las o zi intreaga stins, a 2a zi tastele merg 1 sau 2 minte dupa care nu mai merg. Nu mi-a cazut. Ce are? La service GSM au zis ca nu-si dau seama de problema.

Răspuns Câştigător
| hoLigan a răspuns:

Mi-a spus unu care face telefoane ca este nu stiu ce integrat pe placa de baza a telefonului pentru taste si daca acel integrat este dus atunci trebuie schimbat si la Sony Ericsson este in jur de 60 la Nokia cred ca tot intre 60 sau 70 nu stiu sigur cauta un service bun care se pricepe si te poate ajutahappy bafta

1 răspuns:
| trafikantu a răspuns:

Nu`si dau seama huh? da`le cu el in cap, sa vezi cum isi revin. Sa ti`l schimbe! `mama lor de hoti.