| anonim_4396 a întrebat:

Salut.
Am un router telekom hg658, nu mergea internetul, ledul nu se aprindea, iar pe telefon îmi spunea ca rețeaua nu are conexiune la internet, asa ca i-am dat un reset, ledul încă nu se aprinde iar când încerc sa ma conectez cu parola din spatele routerului îmi spune ca parola este incorecta, cum as putea rezolva problema? Înainte de resetare routerul nu avea parola

3 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

Incearca ce fac baietii astia:
Http://forum.ubuntu.ro/viewtopic.php?pid=156821

| Alliss91 a răspuns:

Trebuie configurate setarile din nou si din cate stiu asta o poti face pe un pc dar cu contul de utilizator, sau cel mai sigur chiemi pe cineva care se pricepe mai bine.

| Numereal69ulfilas a răspuns (pentru Alliss91):

Nu pot face asta de pe telefon?