| sebastiannnn a întrebat:

Salut, am un videoproiector mitsubishi iar cand il conectez la laptop si il pun pe perete, nu mi se vede drept bara de sus. mi se vede oblic sus. nu stiu de ce, l-am aranjat in toate pozitiile si tot asa mi se vede. mi se vede mai mic in stanga decat in dreapta... de ce?

3 răspunsuri:
| MeConstantine a răspuns:

Buna,
Pai umbla la setarile de proiector din laptop si regleaza-l:")

| sebastiannnn explică (pentru MeConstantine):

L-am reglat, fara raspuns sad

| MeConstantine a răspuns (pentru sebastiannnn):

Buna mai poti regla din cate stiu luminozitatea la lampa, deci daca este cauta modelul pe internet si mai vezi ce spun utilizatorii despre proiectorul care il ai tu.