| Selenur a întrebat:

Salut, astazi mi-am cumparat o pereche de castii Canyon bluetooth. Le-am pus la incarcat 3 ore, cum scria in manual, si dupa am incercat sa le conectez la laptop. Dar, tot nu reuseste bluetooth-ul de la laptop sa le detecteze... Ce ar trebui sa fac? Am tot incercat sa le conectez dar nu merge.

3 răspunsuri:
| Yugeen a răspuns:

Scrie undeva în specificaţii că sunt compatibile cu PC-ul (şi cu sistemul tău de operare... mă rog, nu al tău ci al PC-ului tău laughing )?

| valentin75 a răspuns:

Ce bluethoot ai pe laptop! Ce suporta castile? Scrie in manual pe ce versiune functioneaza!

| manubosumanuman a răspuns:

Le returnezi ca sunt stricata, apropo eu sunt Manu