| cristi112233 a întrebat:

SALUT sad
Azi am incercat sa imi schimb parola pe facebook, iar si iar si acum imi apare asta : Autentificare Facebook
Ai depășit numărul de încercări de autentificare invalide permis pentru contul tău.

Dacă ţi-ai uitat parola, resetează-ţi parola aici.
Nu stiti, in cat timp isi revine?
Help, va rog

Răspuns Câştigător
| bosssorin a răspuns:

Asta am patit si eu astazi... tu ai rezolvat-o>?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Fa-ti alt cont.

| AuDreY a răspuns:

Si eu am patit la fel azi. Eu imi folosesc contul ca sa ma joc mai mult. si am facut un nivel mare. chiar nu vreau sa o i-au de la inceput cu alt cont.va rog sa imi ziceti ce as putea face sa imi recapat contul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aceasi problema o am si eu acum cryingcryingcrying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va rogg ajutati-ma crying ca mor fara fb si nu vreau altul crying

| bosssorin a răspuns:

Asa am patit si eu chiar astazi...ai rezolvat-o?