| boss97 a întrebat:

Salut.Cand am pornit pc-ul am vazut ca icoanele de pe desktop erau cu niste liniute pe langa ele, si bara de jos de la start, la fel si sageata de la mouse.Ce s-a intamplat si cum pot remedia problema?

5 răspunsuri:
| Seby90 a răspuns:

Poate fi placa video, sa aiba niste praf in soclu, sau poate fi cablul. Cel mai sigur este de la cablu, cele vga au o ecranare penibila, si se creaza adesea tearing, incearca sa pui un cablu nou sau schimba pe dvi sau hdmi.

| MeConstantine a răspuns:

Click dreapta pe bara de la start si acolo dai lock the taskbar/ su blocheaza bara de start si gata

| ONElena11 a răspuns:

Reporneste-l

| Valentin_Eduard_1998 a răspuns:

Daa nu merge dupa un restart e placa video de vina. instaleazo din nou si vezi daca merge. la fel si win-ul

| Luzz a răspuns:

Cand ai pornit pc-ul ai vazut? Acum mai e asa? Fa un print screen. Nu-mi pot da seama ce liniute ai tu.