| David_Costin_Dragomir_1976 a întrebat:

Cand deschid calculatorul imi apare cu loading si dupa cand intra pe desktop imi apare black screen, tin sa preciez ca am bagat win. 10 si am dat din greseala sa bage interfata de win. 10 pe care o aveam de la un program pe win 7. si am dat repede restart sa nu se bage si imi da black screen,dar imi apare un fel de task pe care il aveam tot de la un program si ma lasa sa sting, restartez etc pc-ul. Ce sa fac ca sa nu mai apara black screen? DAU FUNDA.

Răspuns Câştigător
| gelu1970 a răspuns:

Fa o instalare curata de windows 10, asta in ideea ca nu ai avut windows 7 licentiat.
in caz contrar reinstaleaza w7 licentiat si fa upgrade la w10
si lasa dracului programele ce nu isi au rost intr-un pc.

1 răspuns:
| Anonymunon a răspuns:

Daca iti apare bara de start incearca sa schimbi iar interfata.