| denisTiky a întrebat:

Care este cea mai mica concentratie de nicotina in lichidele de la tigarile electronice?

*daca nu va intereseaza va rog sa treceti la alta intrebare, nu vreau pareri cum ca tigarile electronice sunt periculoase,toxice, etc, am primit deja destule, multumesc*

2 răspunsuri:
| Lostlyric a răspuns:

Cea mai mica concentratie este de 0 mg. happy
Banuiesc ca vrei s-o afli pe urmatoarea: la unele lichide de le cumparam eu era de 6mg, la cele Ecopure este de 10mg.

| denisTiky explică (pentru Lostlyric):

Da, m-am explirmat gresit, cea mai mica e 0 dar dupa 0, la asta ma refeream, mersi!