| Florian000 a întrebat:

Ce cooler pentru laptop imi recomandati? Ceva sub 50 lei. Am laptop Acer 571G

8 răspunsuri:
| Florian000 explică (pentru RAY):

Ce zici merita sa il cumpar? de ce

| Florian000 explică (pentru RAY):

Deci sa il cumpar pe cel de pe eMAG sau pcgarage? ma gandeam la eMAG

| Florian000 explică (pentru RAY):

Eu vreau sa il folosesc pentru gaming/jocuri in general deoarece atunci mi se incalzeste pana la 90de grade in functie de joc

| RAY a răspuns (pentru Florian000):

Vrei calitate platesti mai mult http://www.emag.ro/......DKXCXBBBM/

| K0sti a răspuns:

Bani aruncati, atat timp cat carcasa e de plastic si nu face transfer termic! Chestie elementara! Cand o sa ai laptop cu carcasa metalica, atunci se schimba treaba!

| Jipa95 a răspuns:

Mai eficient era sa sufli tu ( cum sufli in corba sa se raceasca ) in laptop, decat sa dai banii aiurea de un coolpad. Pana si cele de peste 100 lei sunt apa de ploaie.