| Ionut_Marius_1993_3iNw a întrebat:

Salut
Credeți că România are bombe nucleare ascunse bine casa nu știe nimeni de ele din toată lumea
Eu as crede ca o avea asa ceva și nu vrea sa știe nimeni de ele sa fie secret sau să știe nu mai americanii de ele

7 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu cred ca Romania detine arme nucleare.

| Ionut_Marius_1993_3iNw explică (pentru Ioandelasal):

Pai asa zic și eu dar poate au adus americanii aici câtva și nu știe nimeni de ele

| Ioandelasal a răspuns (pentru Ionut_Marius_1993_3iNw):

Nici asta nu cred.

| katy a răspuns:

Nu deține Romania așa ceva.Nu ai văzut ca noi nici avioane de razboi nu avem.Ne mor soldatii inainte de a avea un posibil război

| doctorandus a răspuns (pentru katy):

Dap, Putin ramane incet-incet fara soldati. De ce nu declara mobilizare generala? Pentru ca nu are cu ce-i inarma. Detalii pe https://www.youtube.com/watch?v=UeTsyPfOk8k

La fel, Romania nu va declara mobilizare generala pentru ca nu are suficiente arme pentru toti soldatii. Ce sa le dea? Cate un kalashnikov ruginit plus 12 gloante de caciula?

| ReddY25 a răspuns:

In nici un caz

| Brizbriz a răspuns:

Da, am eu, daca mananc fasole si nu ma duc la WC big grin