| iepuras_2362 a întrebat:

Salut, cum pot face un video cu imagini si muzica?

Răspuns Câştigător
| Ronnix a răspuns:

Videoclipul il poti face folosind Windows Movie Maker. Acesta poate fi accesat din Start -> Accesorii -> Windows Movie Maker. Daca nu esti sigura cum functioneaza acest program, arunca o privire aici: http://www.youtube.com/watch?v=_9rRh7z5TCs

12 răspunsuri:
| gab0ru a răspuns:

Movie maker si daca vrei sa faci video de pe un joc foloseste fraps!

| x0x0girlm3 a răspuns:

Daca ai power point poti sa il faci cu usurinta, si eu m-a facut multe proiecte.

| AliceAne a răspuns:

Cu windows movie maker, il gasesti jos la startwinking (orice pc are programu asta, nu trebui sa-l descarci sau ceva de genu)

| cp123 a răspuns (pentru AliceAne):

Heii. Si eu vreau sa fac videoclip cu poze si muica dar de ce nu il gasesc in start? L-am cautat foarte mult! sad

| nini44999 a răspuns:

Eu am dat si eu am nevoie dar imi apare media player si acolo unde trebuie sa dau ca sa creez? ajutor va rog

| ovidiuv a răspuns:

Pe movie maker il ai din window

| x0blackpanther a răspuns:

Heii! Daii la Start, apoi All Programs si gasestii Windows Movie Maker. Succeswinking!

| DeeaJust4Fun a răspuns:

In windows movie makerwinking

| Skumpik_Maduza_1997 a răspuns:

Prin movie make

| Dobre_Madalina_1992 a răspuns:

Pentru iubitu meu scump

| Marya_Anna_Anna_1993 a răspuns:

Vreau sa stiu cum se face un videoclip cu poze si muzica