| Ghitaa a întrebat:

Salut, dau funda. Sunt pe UPS si am un semnal rau si cate un minut sau doua nu am internet deloc, oare daca o sa schimb ruterul, pentru ca am un ruter standard de la ei va fi mai bine?

4 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Incearca sa suni la ei sa vezi daca lor le arata ca tie "iti pica".

| darrio2007 a răspuns:

UPC- 031 100 0872 Suport tehnic. Suna si vezi ce vor spune. Mie mi-a picat modemul si mi l-au configurat de acolo.

| Edw08 a răspuns:

Suna la serviciul clienți și roagă-i să te mute pe altă frecvență (bank). S-ar putea ca cea pe care este netul tau sa fie f aglomerata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai iti pica netu de pe router? sau semnalul routerului wifi?