| MSt_ANdrei_1996 a întrebat:

..De ce nu pot sa instalez nimic nici browser, nici Adobe, nici messenger etc.cand se descarca se opresc la 99% si raman asa.Va rog sa ma ajutati daca se pricepe cineva. P.S:am instalat si widowsul si tot aceeasi problema

Răspuns Câştigător
| Zappacita a răspuns:

Cand ai instalat windows-ul ai sters tot din pc sau doar anumite lucruri? E posibil sa-ti fi ramas virusi in anumite fisiere daca ai salvat ceva. Incearca sa bagi antivirusul sa vezi daca mai ai virusi, daca inca mai ai probabil aia e cauza. Schimba iar windows-ul, dar de data asta sa stergi tot si vezi rezolva problema. Asa patesc si eu de multe ori, chiar si in momentul asta am problema asta ..totusi incearca, mie mi-a mers mereu. Bafta!

3 răspunsuri:
| Seby90 a răspuns:

Salut, cateva informatii, as dori un screenshot cu toate procesele care ruleaza intr-o sesiune normala.

Si o mica intrebare...ce windows rulezi, si ai avut problema asta inainte sa schimbi windowsul?
Si ca un ultim resort, intra in windows sub safe mode si vezi daca poti downloada ceva cu internet explorer direct de acolo.

| Birlik65 a răspuns:

Cred ca atunci cand l-ai reinstalat nu i-ai dat si format...
http://www.totuldesprecalculatoare.ro/......as-cu-pas/

| Sorinutsu a răspuns:

Eu mai degraba zic ca este din antivirus, ai bifat sa protejeze si browseru, asa patesc si eu, dezactiveaza antivirusul, dai un restart si vezi daca merge, succes