| Theox a întrebat:

Salut, de trei zile nu mai am net pe calculator, adica se incarca doar www.google.com dar in rest nu merge niciun site, iar routerul da internet cateodata nu merge mereu. Nu stiu ce sa fac, am incercat multe metode dar nu au mers.

8 răspunsuri:
| FonAfon a răspuns:

1. S-a stricat cablul/modem-ul/router-ul.
2. Nu ai plătit Internet-ul.
3. S-a infectat calculatorul.

| Theox explică (pentru FonAfon):

Acum pe telefon merge foarte bine, pe pc arata ca e conectat dar nu merge netul. Infectat nu este deoarece abia am schimbat Windows-ul.

| Theox explică (pentru FonAfon):

Pe telefon merge dar pe pc arata ca e conectat dar netul nu merge.

| FonAfon a răspuns (pentru Theox):

Ai Inernet prin cablu sau Wi-Fi?

| Theox explică (pentru FonAfon):

Cablu

| FonAfon a răspuns (pentru Theox):

Poate s-a stricat cablul.

| Theox explică (pentru FonAfon):

Nu știu, o sa iau unul sa vad daca merge

| FonAfon a răspuns (pentru Theox):

Numai să nu dai banii degraba.