| Santinela a întrebat:

Salut!
Există o metodă prin care poți recupera o imagine ștearsă definitiv dintr-un telefon?
Definitiv la modul galerie, coșul de gunoi al galeriei, google foto
Pot cumva să mai găsesc datele imaginii undeva pierdută prin cache sau prin foldere?
Dacă știe cineva cum să recuperezi o imagine ștearsă definit, ajutor!
Dau fundă

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Daca ai sters-o, la ce iti mai trebuie? laughing Poti incerca cu un soft de recuperare date, dar nu sunt gratis.

| Santinela explică (pentru Wr3nch):

Nu am șters-o eu, zi-mi unul daca stii