| IAmAnonim a întrebat:

imi trebuie si mie cea mai buna configuratie de pc (doar unitate) buget 20 mil mai mult nu nici macar cu 1 mil (vreau sa ma incadrez in acesti bani):
-la ce vei folosi acest pc?
la gaming
-vei face overclock?
da
-cand vei face achizitia?
prin vara
vreau sa imi mearga jocuri numai pe very high sau ultra
carcasa vreau sa fie aceasta(nu vreau alta):
http://www.pcgarage.ro/carcase/aerocool/strike-x-one/
nu imi trebuie dvd writer
astept cea mai buna configuratie pentru jocuri
Funda+vot

Răspuns Câştigător
| BLKZ a răspuns:

Din contra, cu un buget mai mare o sa incapa o placa video mai puternica, un procesor si toate cele, ceea ce vor spori performanta sistemului.

| IAmAnonim explică (pentru BLKZ):

O sa fac cum zici tu mersi

4 răspunsuri:
| BLKZ a răspuns:

Pana in vara mai este mult timp, o sa se schimbe complet oferta de componente si preturile si poate pana atunci o sa-ti maresti bugetul.

| IAmAnonim explică (pentru BLKZ):

Poate,dar nu sunt sigur ca o sa mai maresc bugetul pentru ca nu vad rostul sa dau mai mult de 20 mil pe o unitate de gaming

| IAmAnonim explică (pentru BLKZ):

Poate,dar nu sunt sigur ca o sa mai maresc bugetul pentru ca nu vad rostul sa dau mai mult de 20 mil pe o unitate de gaming.