| PsihoRap a întrebat:

Salut lume, am un laptop Samsung RV511 cu display-ul spart, l-am conectat la un monitor și a mers perfect până cand a trebuit să instalez din nou sistemul, dar după nu am avut cum să instalez și driverele video așa că am luat HDD și l-am pus la un calculator, am instalt driverele dar degeaba, acum nu-mi redă nici sunete de login sau logout. Întrebarea este : am cum să-l fac să îmi redea imagine pe monitor?

4 răspunsuri:
| danutzu96 a răspuns:

Incearca tasta Windows + P

| PsihoRap explică (pentru danutzu96):

Am încercat dar tot degeaba.

| danutzu96 a răspuns:

Vezi sa nu cumva sa ai vreo tasta cu un ecran desenat pe ea (in general un F de sus) si in combinatie cu tasta Fn sa dea acces la al doilea monitor.

| PsihoRap explică (pentru danutzu96):

Am încercat și nu merge.