| Noideas a întrebat:

Salut,mi-am luat un telefon care are EDGE,sunt pe abonament la Orange,si nu am optinue de internet, daca am EDGE pot sa intru pe net la fel ca la WI-FI. Sau o sa trebuiasca sa platesc..Va rog ajutor Repede happy. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| eduardpuiu93 a răspuns:

Tehnologiile EDGE si GPRS inseamna ca iti vor manca internet din extraoptiunea ta de la abonamentul Orange. Wi-Fi inseamna ca ai net de la un router local, cum ar fi de la cafenele, daca ai tu in casa etc etc

3 răspunsuri:
| rares0iu99 a răspuns:

Wow, cam acelasi telefon are si un coleg de-al meu, e cumva Samsung?

| Noideas explică (pentru rares0iu99):

Nu e Nokia.happy

| rares0iu99 a răspuns (pentru Noideas):

Mmmda...