| Neamtu_Stefan_1990 a întrebat:

Salut mi-am mazgalit monitorul cu pixul si nu stiu ce sa fac, pixul este cu gel si monitorul este LCD, nu stiu cu ce sa-l curat ajutor.

Răspuns Câştigător
| zuzuke94 a răspuns:

Nu stiu daca merge si pe monitor, dar stiu ca pixul de pe haine se ia cu fixativ pentru par. Succes

3 răspunsuri:
| Carla01 a răspuns:

Cum ai reusit rolling on the floor?
Incearca cu spray de geam sau acetona.Freaca bine.Bafta! kiss

| Memo97 a răspuns:

Se gasesc la magazinele de pc-uri niste servetele (in spirt, ceva, cred ca e spirt) cu care poti sa stergi, se va duc, eu asa imi sterg monitorul... funda?winking

| Purrghel_Elena_1999 a răspuns:

Incearca cu acetona, spirt sau zeama de lamaie. Succes!