| Ciocoflencea a întrebat:

Salut momentan mi-am pus windows 8 chiar acum cateva ore si am intampinat o singura problema nu imi porneste messngerul imi zice ca este o problema si ma forteaza sal inchid, ce trebuie sa fac multumesc funda!

3 răspunsuri:
| Ciocoflencea explică:

Mie pe Asus k52dr nu am avut probleme cu rivere am bagat cd-u am incercat sa instalez s-au blocat i-am dat restart am scos cd-u si aveam toate driverele necesarelaughing)

| Tagaso a răspuns:

Ce Messenger ai, poate nu e compatibil:http://www.oldapps.com/yahoo_messenger.php?system=windows_8

| JokersPloiesty9May a răspuns:

Au aparut drivele pentru 8? ca si eu mi.am instalat sapt trecuta si aveam nevoie de drivele necesaresad