| Gipsy_Gabriel_1998 a întrebat:

Salut nu am sonor la nici o aplicatie cum le dau sonorul?
Dau funda lla primul raspuns imediat!

4 răspunsuri:
| Addaa1998 a răspuns:

Probabil ai apasat pe o tasta de la tastatura sus pe niste butoane rotunde, al treilea sau daca ai sistem audio trebuie sa il deschizi!

| Gipsy_Gabriel_1998 explică (pentru Addaa1998):

Am laptop nu am butoane dinalea! azi l-am luat de la reparat am la toate sonor numai la aplicatii cum ar fi messenger nu am!

| Addaa1998 a răspuns (pentru Gipsy_Gabriel_1998):

Asta este problema de la messenger, poate sa mai aiba defectiuni dar eu zic sa il duci sa ti-l verifice din nou sau din cauza ca e vechi si nu poate sa mearga.
Chiar nu stiu ce are! Imi para rau! Bafta!

| Gipsy_Gabriel_1998 explică (pentru Addaa1998):

Gata l-am facut dar mersi oricum!