| qazxswedcvfrtgbnhyujmklop a întrebat:

nu știu ce am facut dar mi-au disparut aproximativ 43 GB din partitia d cum să recuperez la loc sa fie cum era (am windows 7). plzzzzzzzzz.

5 răspunsuri:
| JusTPauL a răspuns:

Ai hard de 500 GB?
Asa trebuie sa fie...Eu mi-am facut partiatia C 50GB iar restul ce a mai ramas l-am impartit in 2, adica (D) 206 GB iar (E)207 GB. Deci asta e ce mi-a mai ramas din 500GB, cred ca asa e si la tine.

| Trynda a răspuns:

Incearca o formatare a partitiei. Daca nu merge asa da-i un clean, poate ai fisiere temporare. PowerISO de exemplu iti copiaza fisierele temporar cand montezi o imagine. Poate ai schimbat memoria care revine fiecarei partitii si ai bagat acei 43gb in partitia C.

| Peiciu a răspuns:

1.Dai click dreapta pe disc 2. Dai properites 3. si dai disk Cleanup si gata big grin

| Aditu231 a răspuns:

Iti trebuie un program de pe net