| trasorv a întrebat:

O intrebare am si eu pentru cei mai priceputi ca mine in ale pc-ului. Dupa ce am reinstalat windowsul la laptop nu mai am conexiune wi-fi la net si nu gasesc driverul ce trebuie instalat. Ce driver trebuie sa caut mai precis? Multumesc

Răspuns Câştigător
| JustCosmin a răspuns:

Driver-ul WLAN. Il gasesti pe site-ul producatorului exact dupa modelul tau de laptop. Daca nu gasesti, spune-mi numele complet al laptop-ului si te ajut eu.

2 răspunsuri:
| lotusul5 a răspuns:

Conteaza daca ai windows 7 dai windows update dar daca ai xp cauta asa: drivere si scrii numele complet al laptopului bafta. funda?

| trasorv explică (pentru lotusul5):

Apreciez raspunsul. Multumesc mult