| SiNNN3r a întrebat:

Salut, pe la sfarsitul lui septembrie mi-a fost dezactivat contul de Instagram fara motiv si primesc acest mesaj cand vreau sa ma loghez: 'Îţi mulţumim că ai confirmat informaţiile
Vom verifica informaţiile tale şi, dacă le vom confirma, vei putea solicita o analiză în Centrul de ajutor în termen de aproximativ 24 de ore." Le-am dat si mail celor de la Facebook, ca am si facebookul inchis datorita asocierii cu Instagram, ceva solutii?

Răspuns Câştigător
| Vântulalb a răspuns:

Abia au trecut cateva zile. Ei au multe conturi de analizat in afara de alte probleme. Asteapta.

| SiNNN3r explică (pentru Vântulalb):

Mi-a mai zis cineva ca au putin personal in perioada asta, sper sa se rezolve.

| fullbs a răspuns (pentru Vântulalb):

Sa mai rezolvat? eu acum am fix acesta problema.

| Vântulalb a răspuns (pentru fullbs):

Nu. Mereu este la fel. Trece ceva timp pana se rezolva.

| Marian_Albert_1998 a răspuns (pentru fullbs):

Am si eu aceeasi problema si am cont de 25, 000 followeri.