| Velq a întrebat:

Recent am cumparat un stick de 1 GB. Problema este ca nu accepta mai mult de 100 de melodii. Eu il luasem pentru modulatorul de la masina. Daca bag 100 de melodii si raman 500 de mega liberi, spatiu ala nu mai poate fi folosit. " Rezolvarea " gasita de mine au fost vreo 4-5 colaje a cate 80-90 mb, iar pana la 100 melodii. Dar nu e tocmai ok solutia asta. Ce as putea face?
Multumiri + Funda!

Răspuns Câştigător
| viktorxxx a răspuns:

Poti incerca o formatare in Fat32 si apoi incerci din nou sa vezi cate melodii iti intra pe el. Si, ca sfat, poti converti melodiile in format.aac (ca sa intre mai multe). Bafta!

4 răspunsuri:
| virusake a răspuns:

Transfera-le prin win explorer, nu prin media player sau altele (adica atunci cand il introduci o sa ti se deschida direct fisierele care le ai pe el) si muti tot ce vrei prin copy - paste.

Eventual, fa-i o formatare.

Daca efectiv nu transfera mai mult de atat e posibil sa fie defect.

| superdorex a răspuns:

Eu am un stik la masina de 4 Gb. si imi intra melodii la greu! Nu costa nici mult doar 25 de ron!

| motherfucker a răspuns:

Vezi cum este formatat. Incearca sa il formatezi din nou si cand il formatezi alege FAT32, vezi sa nu fie FAT sau FAT16

Răspuns utilizator avertizat