| HardCore7750 a întrebat:

Salut, stiti un progam care sa imi arate cat consuma PC-ul meu pe luna? in afara de joulemeter ca nu imi merge ca am win XP
Funda pentru cel mai bun program.

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Iti cumperi Wattmetru pentru ca nici un program nu iti spune cu exactitate consumul. Poti verifica online si aici:
http://www.extreme.outervision.com/psucalculatorlite.jsp (consumul e aproximat) Nici joulemeter nu iti calculeaza mai bine decat in linkul de mai sus. Alte programe pentru XP si chiar win 7 nu exista.

| HardCore7750 explică (pentru neluL):

Joulemeter nu imi merge ca am win XP, cred ca ai raspuns cel mai corect, FUNDA

5 răspunsuri:
| charleslouboutin a răspuns:

Da consuma foarte mult....cat juma' de bec.

| HardCore7750 explică (pentru charleslouboutin):

Nici chiar atat de putin laughing atata consuma cand e pornit 10 min, eu il tin 8 ore aprins

| charleslouboutin a răspuns (pentru HardCore7750):

Am exagerat pentru impresie laughing Nu consuma mult oricum.