| Iunix a întrebat:

Am găsit o pagină de la Microsoft unde poți să descarci Windows 7 dacă ai o cheie de Windows. Am intrat pe acest sait http://www.microsoft.com/en-us/software-recovery
și am completat toate căsuțele alea. La Enter product key am scris cheia de windows pe care o aveam ( cheia e bună, originală etc ). Apoi am dat click pe Verificare Product key, a apărut „ validare cheie produs „ am așteptat puțin, nu mi-a apărut nici-o eroare, pagina a revenit la normal ( a dispărut mesajul ăla cu verifcare cheie produs ). Și nu s-a întâmplat nimic..., după am închis pagina.
Poate trebuia să aștept și să rămân pe acea pagină chiar dacă nu mia apărut niciun mesaj dacă cheia e bună sau nu?

2 răspunsuri:
| Gizăz a răspuns:

Cheia pe care ai introdus-o chiar e originală? Dacă da, sigur n-am mai fost folosită pe site? Dacă nu îndeplineşti astea poţi s-aştepţi mult şi bine. Sunt modalităti mai uşoare de a descărca un Windows.

| Iunix explică (pentru Gizăz):

Aha, am crezut că poate trebuie să aștept câteva minute.