| Stefbr a întrebat:

Am net Romtelecom cu router HUAWEI nu mai stiu cum... si pot sa accesez majoritatea site-urilor dar nu pot sa intru pe sv.4metin.ro si nici nu se poate conecta clientul de joc, iar paginile care merg se incarca foarte greu crying plss ajutor!

2 răspunsuri:
| WPP a răspuns:

Salut, nu e exclus ca cei de la Romtelecom sa baneze respectivele servere (sv.4metin.ro). Cat despre incarcarea paginilor, ar cam trebuii sa ii suni pe astia de la relatii cu publicul si sa ii intrebi pe ei, exista posibilitatea sa fie routerul defect si sa ti-l schimbe.

| Stefbr explică (pentru WPP):

Am rezolvat serverul era de vina aveau probleme cu hostul