| CristiZlCristiX a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru. Am un laptop ACER destul de vechi. si nu stiu de ce nu mai incarca bateria merge doar pe cablu cand il scot din priza se stinge laptopu cand il bag merge. deci e ca un calculator bateria arata ca e conectata. daca ii scot bateria ii dau un restart si o bag incarca un minut si se opreste. De ce? va rog dati'mi un raspuns bun. nu ceva de genu Cumparati alta baterie sau alimentator. eu imi cumpar daca imi dati bani.

Răspuns Câştigător
| Ovidiu_Andrei_1994 a răspuns:

Clar este de vina bateria. In tipm i-a scazut autonomia... iti recomand sa incepi sa pui bani deoparte pentru una noua!

1 răspuns:
| CristiZlCristiX explică:

Mai astept raspunsuri