| xGLIFEx a întrebat:

am o combina aiwa cu tot cu boxe si le am montate la pc, si nu stiu dc nu se aude cum ar trebui sa se auda.nu e stricata nu are nimic, ba chiar i-am schimbat si cablul dar degeaba.Se aude incet chiar si la volumul 50 adica maxim.Am mai avut-o odata conectat la pc si a mers apoi a inceput sa se auda urat.Finalele nu sunt arse ca am testato.nu mai stiu ce sa-i fac sa se auda cum ar trebui.Toate cablurile sunt puse bine...Va rog sa ma ajutati! Raspundeti cei care stiti! Dau funda!

2 răspunsuri:
| SirOne a răspuns:

Pai, daca toate sunt bine si le-ai testat, inseamna ca este ceva de la placa audio din pc... Daca nu ai din aceea incorporata scoate-o si pune-o din nou... daca este incorporata reinstaleaza driverele audio big grin

| xGLIFEx explică (pentru SirOne):

Pai mi se aude in casti bine