| SerbanMarinEusebiu a întrebat:

am o intrebare fierul meu de calcat nu mai scoate abur
si trebuie sa dau mereu pe self clean ca sa scoata aburi imi poti spune cu ce sa ii ca sa faca iar aburi dau funda marewinking

Răspuns Câştigător
| coca56 a răspuns:

Fierul tau de calcat e plin de calcar(din cauza apei calcaroase). Trebuie sa-l cureti,ori folosind un produs special(se gaseste in magazine)sau cu o solutie de otet,juma-juma, cu apa.Pui in bazinul fierului de calcat, il pui la incins si apoi apesi pe butonul de aburi(de preferat afara, ca nu miroase prea bine), pana consumi toata solutia din bazin! Curaj!

| SerbanMarinEusebiu explică (pentru coca56):

Bv mai estti bu asta am gasit si eu pe net funda ai luat bv esti istet

4 răspunsuri:
| kteichd a răspuns:

Du-l la reparat. un service ceva

| johnyxus a răspuns:

Nu o sa il poti face tu cu siguranta, du-l la cineva sa il repare, un electrician.

| alexandramustatea2013 a răspuns:

Nu trebuie sa ii pui apa, daca merge e ok!