| MMaryus a întrebat:

, am o mica problema, browserele nu imi deschide unele pagini, iar daca dau restart merg rareori. Care este problema?

Răspuns Câştigător
| alexandru11 a răspuns:

Ce browser folosesti, ce windows ai, rami, cand ai schimbat/curatat ultima data windowsu-l?

4 răspunsuri:
| mihaibumbar a răspuns:

Salut,incearca sa le dezinstalezi si instaleazale iar, am patit-o si eu asa si eu asa am facut, sper sa mearga, bafta!

| dannytama a răspuns:

Poti sa incerci in primul rand sa stergi browserele care iti dau erori si sa le reinstalezi din nou de pe pagina fiecarui browser in parte. Daca aceasta nu merge pot sa presupun ca e o problema cu windowsul (bineinteles daca este original nu se justifica) deoarece si un prieten a avut aceeasi problema si a fost windowsul fara licenta.

| MMaryus explică:

O sa reinstalez windowsul curand, ma gandeam sa nu fie vreo problema de la un anumit program. Multumesc oricum!

| just4oasdng23r a răspuns:

Aici depinde ce windows ai, dar poti intra in C: ->Windows->System32->drivers->etc si din folderul "etc" stergi fisierul hosts si nu mai ai probleme cu conectarea la anume pagini.