| edani99 a întrebat:

Am o nelamurire: de curand as vrea sa imi cumpar o memorie ram pentru laptop. Firma lui este HP si imi trebuie ddr3.Dar din toate placutele ram pe care le-am vazut pe net, nu stiu care se potriveste la laptopul meu. Sunt mai multe cu diferite denumiri dar sunt foarte bulversat si mi-e frica sa nu iau ceva gresit. Multumesc pentru ajutor!

Răspuns Câştigător
| ombladon112 a răspuns:

Http://bit.ly/1czhxWr Asta se potriveste pe orice laptop ddr3.
Se poate returna in termen de 30 de zile.

1 răspuns:
| xAnddreiix a răspuns:

Important este sa te informezi despre frecventa memorii placi de baza. De exemplu daca placa video suporta pana la 2000 MHz este important sa iti iei rami care au maxim aceas frecventa, cu cat e mai mare frecventa cu atat mai bine. happy