| marius9998 a întrebat:

am o problema cu calculatorul, azi dimineata cand l-am pornit mouse-ul si tastatura nu functionau, pe parcursul zilei de azi am mai incercat mai multe mouse-uri + tastaturi cu sau fara fir+ bagat in toate porturile, ce pot sa fac ca sa le fac sa functioneze iar? Funda raspunsului care o sa functioneze!

Răspuns Câştigător
| Kizei a răspuns:

Poate ai sloturile usb dezactivate din BIOS.
Incearca sa bagi un stick normal si vezi daca merge.

3 răspunsuri:
| JohnyMoga a răspuns:

Posibil sa tise fi ars usburile sau e de la windows astea 2 is
rebaga windows dupa ce instalezi driverele la usb incearca apoi si vezi daca tot nu merge sigur sau ars usb-urile

| Manole_Vanessa_1998 a răspuns:

Poate e devina windosul dar ti-as sugera sa vorbesti cu un om care se ocupa cu asa ceva

| AngelOfD3ath a răspuns:

Schimbă windowsul.