| leonardi79 a întrebat:

Am o problema cu castile mele cand vreau sa vorbesc cu cineva pe meil sauj pe alceva nu merg castile nu se aude nimic si nu pot auzi nimic cime ma poate ajuta sa-mi spuna cum trebuie sa regelez auzu la casti.

Răspuns Câştigător
| Romania2014 a răspuns:

Din tot ce ai spus tu acolo poate fi o defectiune la casti..decat sa le repari sa dai o groaza de bani mai bine ia-ti altele noi happy Funda? puppy dog eyes

2 răspunsuri:
| danimotenel a răspuns:

Daca e vorba de messenger, te duci sus la butonul messenger la preferences, la video &voice, si acolo unde scrie microphone, dai la alta variata, oricare in afara de cea pe care era setata, si nu ai cum sa vorbesti cu cineva de pe mail, se poate doar pe messenger.

Răspuns utilizator avertizat