| PetreCosti1990 a întrebat:

..
am o problema cu messul... cand dau sa bag poza aleg acolo dau ok si astept si nimica. Am incercat aproape toate dimensiunile de poze in afara de cele mari f.mari...
o solutie va rog... FUNDA!

3 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Am avut aceiasi problema.
Probabil, ai pus atatea poze la avatar incat messul tau nu mai pote "face fata" sau ceva de genul, nu stiu sigur cum sa explic.
Incearca sa stergi toate pozele pe care le ai in fereastra aia cand vrei sa schimbi avatarul, si abia apoi sa bagi o alta poza, la mine de obicei functiona.
Daca nu, sterge-l si descarca din nou yahoo messnger.

| pozeanimate a răspuns:

Dezinstaleaza acest messenger
daca se poate cu revo uninstaler
apoi instaleaza o versiune mai veche
de exemplu messenger 8 sau 9
cauti asa
yahoo messenger offline installer
pe multi ia ajutat
mai poti verifica si
pe adresa
C:\Windows\System32\drivers\etc
fisierul hosts deschide cu un text document si vezi nu este nici o adresa de yahoo acolo
daca este stergeo si salveaza acel fisier