| Bogdan69X a întrebat:

Am o problema cu Pc-ul, de ceva timp tot se inchide fara sa-l inchid eu, se inchide singur.
Deci. sa va explic, daca eu deschid calculatorul la 09:55 a.m el se inchide la 13:56 p.m(acesta e un exemplu ales la intamplare), nu-mi dau seama de la ce sa fie problema, banuiesc ca de la procesor sau altceva.
Daca ma puteti ajuta cu un raspuns argumentat, dau FUNDA!
>:"

Răspuns Câştigător
| vip425 a răspuns:

Este o problema la procesor.Este suprasolicitat, iti recomand sa iti achizitionezi un ventilator mai mare.

| Bogdan69X explică (pentru vip425):

MA gandeam si eu la asta, ca e de la procesor, e suprasolicitat si cand se incalzeste prea mult se inchide, daca il tin deschis 1 ora cutia aia din spate de la ventilator e foarte calda, nu poti tine mana pe ea.O sa iau in considerare raspunsul tau, Mersi!

3 răspunsuri:
| miTzuliK93 a răspuns:

Start -> Run -> scrii cmd si apesi ENTER -> aici scrii shutdown -a si apesi enter

| valentin75 a răspuns:

Salut! Cica ar fi un blaster de retea, ai instalat sistemul de operare si computerul era legat le net sau in retea? Cauta niste scanari online, vezi ce gasesti. Instaleaza Malware anti-malware care e free. Verifica daca nu e setata functia hibernare.
http://videotutorial.ro/......ial-video/