| Adela51 a întrebat:

:* auziti... tata mia luat un laptop nou vara trecuta...a mers un timp pana când...azi dimineata..lam aprins si a rămas blocat...pe ecran se vede o imagine aproape vizibila...ce sa fac? daca ii spun ca nu mai merge... tata se va supara...si nu vreau

Răspuns Câştigător
| MskDesign a răspuns:

De ce sa se supere?! Daca a fost luat vara trecuta inseamna ca este in garantie si nu cred ca tu l-ai maltratat. Scoate-i bateria, dupa cum ti s-a spus deja, si daca nu merge nu pierde timpul si spune-i tatalui tau.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai incercat sa scoti bateria si sa o pui la loc? asa mai face si al meu figuri si merge dupa, daca ii scot bateria

| Mykymu a răspuns:

Incearca sa scoti bateria si sa o bagi la loc. Incearca sa reinstalezi windows-ul.

| Adela51 explică:

Am încercat si nu merge...alte idei? Fundaa

| anonim_4396 a răspuns (pentru Adela51):

Spune-i tatalui