| Kinda a întrebat:

am o problema la ppsspp emulator pentru pc cand il descarc si intru in el cu run administrator am windows 7 imi da OpenGl driver error (ppsspp opengl 2.0 error) daca se poate sa imi spuneti ce trebuie sa fac multumesc.

3 răspunsuri:
| oioneko a răspuns:

Posibil sa aio placa video prea slaba, nu e nevoie sa dai run as administrator, publica aici specificatiile pc-ului.

| Kinda explică (pentru oioneko):

Procesor Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU T5800 @
2.00 GHz 2.00 GHz
memort(RAM) 4.00 GB
32-bit Operating System

| oioneko a răspuns (pentru Kinda):

Http://www.nicoblog-games.com/......not-crash/ Aici ai ghidul complet. Succes.
Din pacate nu ai pus si placa video, daca nu te descurci cauta placa ta video pe google impreuna cu Open GL 2.0 sa vezi daca placa ta suporta.