| Miuletz a întrebat:

Am o problema urgenta, folosesc un Samsung Galaxy S II Plus.Problema este ca intru in setari etc sa vad cata memorie mai am, calculez, imi iese ca am ocupat 2, 1 gb din 4 gb memorie, dar mie imi arata ca o am pe toata ocupata, s-a mai intamplat sa am o aplicatie care arata ca are vreo 2-3 mb si avea 1 gb (Dungeon Hunter 4) voiam sa-mi instalez asphalt 8 nu s-a instalat am sters cateva etc.Care e problema? exista un program care sa arate adevarata marime a aplicatilor? am Antivirus si nu mi-a dat ca am vreun virus, AVG cleaner nu arata, va rog ajutoor nu stiu ce sa mai fac.

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Continua sa instalezi prostii cu numele de cleaner, antivirus, ram optimizer si alte prostii de astea ca o sa mearga totul perfect.

| Miuletz explică (pentru sltlp):

Le-am instalat de mult ( sunt doar 3) le-am folosit si mi-au mers perfect, nu mi-au creeat probleme, am luat de pe Magazin Play vreo 2 jocuri (asphalt 8 si nu mai stiu care) asphalt 8 nu mi s-a instalat si celalalt nu mai stiu. Dupa aceea imi zicea ca nu mai am spatiu dar am calculat ca am folosit 2 din 4 gb dar tot aparea ca am folosit tot, am avut un joc (Dungeon Huter 4) cand am vrut sa-l dezinstalez mi-a zic ca are vreo 2-3 mb si avea 1 gb, poate este o aplicatie care sa zica exact cat are fiecare fisier etc...

| sltlp a răspuns (pentru Miuletz):

Vezi la fiecare aplicatie cat are dins etari aicatii si sterge cache-ul de la google play store.