| AnduXxX a întrebat:

am si EU o problema. Am o imitate si pana acum am folosit-o cu cablu HDMI. Acum cand pornesc calculatorul se aprinde, mausul, tastatura nu. Si am incercat HDMI 1 2, am scos firele ( incarcator maus etc ) si tot La fel CE pot face?

3 răspunsuri:
| iwefgOficiall a răspuns:

Ancearca cu alt maus daca nu merge e defect portul de la maus nu ai ce sa repari la el altul nou.
Sau ancearca o reformatare daca nici dupa nu merge atunci esti sigur ca e defect!

| PainTech a răspuns:

Ce treabă are mouse-ul și tastatura cu cablul HDMI?
HDMI e exclusiv pentru video și audio!

| iwefgOficiall a răspuns (pentru PainTech):

Nici el nu a scris corect intrebarea e posibil ca placa video sa fie defecta sau ecranul sa nu mai suporte rezolutia care o da placa video!