| MyhayGabytz a întrebat:

Am si eu o problema... happy Am reinstalat windows-ul pe calculatorul unei verisoare si nu merge internetul.Am intrat in Device Manager si imi zice sa instalez "Ethernet Controler" sau ceva de genu.Nu stiu daca va ajuta dar are o unitate HP compaq d530 cmt, 2gb ram, 2.8 procesor.Va rog sa ma ajutati...

Răspuns Câştigător
| MyhaySoryn a răspuns:

Trebuie sa descarci driverele placii de baza pe care o are verisoara ta(le gasesti pe google)apoi le pui pe un Stick si le instalezi la verisoara ta in calculator.Bafta!

1 răspuns: