| basty4 a întrebat:

am si eu o problema nu cu mult timp inainte mi-am schimbat placa de baza.dar cine mi-a schimbat-o mi-a scos de jos de la unitate mufele pentru microfon si au mai ramas 3 sus.Intr-una din ele am bagat castile si a mers dar microfonul nu merge in nici una si este instalat si nici in fata la unitate nu mergecrying ma puteti ajuta!?

Răspuns Câştigător
| DragonyBlueStar a răspuns:

Pai acestea nu merg acestea sunt conectate la placa de baza pe cele din spate nu le poti schimba deoarece au legatura cu placa iar pe cele din fata mi se pare ca poti cumpara du-te la un magazin de calculatoare si intreaba cat costa si daca pot sa ti-l bage ei si ce ar trebui sa faca. BAFTA!

3 răspunsuri:
| MysteryMen a răspuns:

Pai in stape pe placa de baza trebuie sa ai cel putin 3 mufe,... microfon boxe si inca una

| basty4 explică (pentru MysteryMen):

3 mufe am si in plus in jumate intra castile si merg dar microfonul nu merge in niciuna si microfonul e nou.

| pozeanimate a răspuns:

Daca le-a scos sa vina el sa ti le puie la loc
nai ce umbla cu microfinu