| PSP a întrebat:

Am un Cooler care se aude foarte nasol. L-am curatat, l-am scos m-am uitat la el. il pornesc se aude zici ca zbiara. ce ii pot face? Trebuie sa il schimb neaparat? Mentionez faptul ca este destul de vechi. Ofer funda + vot... mi se misca din ce in ce mai greu calculatorul. as vrea sa-i dau o scanare de virusi... s-ar putea sa fie de la virusi?

Răspuns Câştigător
| Claudes a răspuns:

Daca e vechi cooler-ul s-ar putea sa sune tare cand pornesti calculatorul, sau poate nu l-ai pus bine la loc. Incearca sa-i dai si o scanare de virusi sau o reinstalare de Windows. O seara placuta!