| anonim_4396 a întrebat:

Am un laptop nou, numele firmei e casper, firma turceasca, garantia e valabila in Turcia logicstraight face, 2 gb ram,procesor celeron 2, 2Ghz, e mai mult ultra notebook gen aple argintiul acela lucios, si are windows 7 starter inclus(am si cd cu win 7 starter original+licenta) Credeti ca merita 12.000 Ron? (12 milioane)

5 răspunsuri:
| LiviuAlan a răspuns:

Crede-ma la specificatiile alea nu e Ultra notebook, dar la 12 milione da! E foarte bun. Apropo e 1200 RON nu 12000(asta e 120 de milione). Mi se pare bun la pretul asta.Cumpara-l.

| ZzP1nG a răspuns (pentru LiviuAlan):

Nu! eu vreau sa il vandbig grin tataul meu la primit cadou de la servici in Turcia si nu are ce face cu elstraight face ca are laptop, si mi-a zis sa il vandstraight face da la scos din cutie ca era voluminoasa

| LiviuAlan a răspuns (pentru ZzP1nG):

Hei,pretul tot e bun. Eu l-as cumpara. E mai ieftin decat in magazine. Ideea e sa nu fie umblat in el(programe si altele)- formateaza-l...

| alexandramustatea2013 a răspuns:

Da este destul de bun.O colega si luat un notebook casper si merge marfa + are ecranul f bun.Merita.

| aNdRaSkUmPy a răspuns:

Şi eu am un laptop luat din Turcia la 2.000 lei (20 milioane) tot Casper...Sa stii ca este un laptop destul de bun.