| NuSpargConturi84 a întrebat:

As vrea sa va intreb un lucrutonguee scara blocului am o cutie de la RCS-RDS care are lacat.Ieri am fost si am schimbat abonamentul in cel gigabit si ei au zis ca vin in 2 saptamani ca asteapta dupa switch-uri.Intrebarea mea este:Cheia de la lacatul acela de la cutia rcs-rds il are blocul sau RDS-ul?

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| Iote a răspuns:

Cheia o are doar RDS-ul. Cutia aia e proprietatea lor. Si degeaba ai vrea tu sa intri acolo daca nu esti conectat la ei, nu ti s-a alocat tot ce trebuie (intre altele, user si parola). Da, cam doua saptamani dureaza pentru orice nou abonat.

| NuSpargConturi84 explică (pentru Iote):

Da,dar eu sunt conectat la cutia aia ca am abonament de 100 Mbps.Eu voiam sa deschid cutia pentru ca asta de la RCS-RDS zicea ca sunt doar 4 porturi gigabit per bloc si nu stie daca sunt ocupate.

| Iote a răspuns (pentru NuSpargConturi84):

Raspunsul e acelasi. Plus ca ei pot sti asta si din sediul lor. Omul de pe teren stie doar daca se uita in cutie.