| anonim_4396 a întrebat:

astazi am reusit sa-mi conving parinti sami ia xbox 360 si vineri mergem la bucuresti.Stiu de care xbox sa-mi iau cat sa se poata moda.AS vrea sa stiu unde pot gasi un din asta sami modeze si mie xboxu la bucuresti.Imi puteti lasa nr de telefon siteul lui sau etc numai sa dau de el big grin /Ms TPU

Răspuns Câştigător
| zelow1234 a răspuns:

Salut! Uite un forum al tipului! saptamana asta ma duc si eu sa`mi modez ps3! http://forum.computergames.ro/......0-psp.html si date de contactTelefon 0726 788 689 sau ID YM: eugen_9876 Funda?

4 răspunsuri:
| trolololo a răspuns:

La cât de analfabet ești ma mir ca ai reușit sa ii convingi.
Te ia mai ieftin dacă comanzi de pe net, asa plătești și drumul pana în București.
Daca îl modezi pierzi garanția, și dacă intri pe Xboz Live și te prind aia îți iei ban, și nu vei putea folosi consola.

| zelow1234 a răspuns (pentru trolololo):

Nu aici il critici pe om! A intrebat undel modeaza! ce ai cu el?

| Havoc a răspuns:

Zellow se oftica ca ti-am dat tie frate funda ca ai stiut sa ma ajuti

| AndreiMihalcea a răspuns:

Gasesti modari de Xbox sau Ps3 pe okazii la preturi f miciwinking... Funda?big grin