| Andreixxx a întrebat:

Cati dintre voi aveti telefoane ( smarphone-uri) cu android pe ele si ce parere aveti despre android?

3 răspunsuri:
| Anonimul122 a răspuns:

Androidul merge binisor dar nu-i rapid, funda

| Andreixxx explică (pentru Anonimul122):

Sistemul de operare android care are la baza nucleul linux este foarte rapid daca device-ul (telefonul) pe care il ai are componente performante in el cum ar fi Samsung galaxy s3 care costa o gramada de bani si putini si-l permit dar este foarte performant, are procesor Exynos 4212 Quad Core (MHz):1400 si memorie ram 1 GB. Este cel mai performant telefon la ora actuala. Am avut ocazia sa il testez si sa-l studiez amanuntit si crede-ma ca androidul ICS (icecrem sandwich) 4.0 pe care il are zboara.

| Anonimul122 a răspuns (pentru Andreixxx):

, asa-i dar imi dai funda