| xBesTLifeX a întrebat:

caut un telefon bun pentru jocuri, care vi se pare mai bun? Asta http://www.allview.ro/......cificatii/ sau asta http://www.specificatii.com/gadgeturi/e-boda/sunny-v38s_ 3701.html?

Daca mai stiti si alte telefoane va rog sa imi spuneti!

P.S.: Prin "bun la jocuri" ma refer sa mearga Fifa 14, Dead Trigger 2, Real Racing 3 etc.
P.S.: Pretul telefonului sa nu fie mai mare de 400 RON

4 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

De banii ăștia doar comercial îți vor rula jocurile cum trebuie pe el. dacă vrei Gaming station de buzunar, atunci recomand sa te orientezi spre un alt segment de piață, și anume cel al tabletelor de la 7 inchi în sus(da sunt tablete ce suporta sim-uri și chiar dual sim-uri), cu prețuri de peste 800 Ron, aici mă refer la o tableta decentă nu la știfturi comerciale.
Succes

| xBesTLifeX explică (pentru DeyCj):

Salut, nu prea merg pe raspunsul tau, eu vreau un smartphone, nu tableta, am tableta, Galaxy Tab 2, vreau un smartphone ca sa pot sa si vorbesc la telefon si sa ma joc etc.

| DeyCj a răspuns (pentru xBesTLifeX):

Da cine ți-a spus că o tabletă nu știe să se comporte ca un smartphone?
Inițial smart-urile de 7 inchi ghici ce au fost? Tablete, dar din motive comerciale le-au transformat în Smartphone-uri, fără a modofica nimic la ele; doar numele whistling.În comerțul meschin de azi totul este posibil.Remeber...

| xBesTLifeX explică:

Multumesc pentru raspuns, este un telefon chiar pe placul meu (procesor, camera de 5MP, display de 4", ma intereseaza deocamdata, voi lasa pana in 30 iunie sa vad ce raspunsuri mai primsesc, ca sa vad cui sa ii dau funda.